MENU

Pejabat Yang Dipertua
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
YBrs. Dr. Ahmad Fadzli bin Ahmad Tajuddin Yang Dipertua 03 -33715882 03 - 33743661 afadzli@mpklang.gov.my
Norimah Binti Danuri Pembantu Tadbir Khas kepada YDP 03-33755555 (Samb.1601) norimah.danuri@mpklang.gov.my
Pejabat Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Elya Marini Binti Darmin Puan Elya Marini Binti Darmin Timbalan Yang DiPertua / Setiausaha 03-3375 5555 (Samb.1501/1603) 03-3371 6535 elya@mpklang.gov.my
Siti Hawa Binti Zakaria Pembantu Tadbir Khas kepada TYDP 03-3375 5555 (Samb.1501/1603)
Bahagian Sekretariat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norhashimah Binti Md Arif Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena Binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 03-3372 0344 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zate Aziana Binti Abdul Rahman Pengarah Kewangan Samb. 2401 / 03-3371 2717 03-3371 6645 zate.rahman@mpklang.gov.my
Salbieyana akmal Salbieyana Akmal Binti Ajelan Pembantu Tadbir kepada Pengarah Samb. 2411 salbieyana.akmal@mpklang.gov.my
Unit Akaun dan Gaji
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nazrul Faiz Bin Mugiono Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2403 nazrul.faiz@mpklang.gov.my
norasnizah Norasnizah Binti Karim Penolong Akauntan Samb. 2407 norasnizah.karim@mpklang.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 22 Julai 2021 - 11:10am