MENU

Pejabat Yang Dipertua
Nama Jawatan Tel Faks Emel
YBrs. TPr. Puan Hajah Noraini binti Roslan Yang Dipertua 03-33715882 03-3374 3661 ydp.noraini@mpklang.gov.my
Siti Fairus binti Ishak Setiausaha Pejabat kepada YDP Samb.1601
Pejabat Setiausaha
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Elya Marini binti Darmin Timbalan Yang Dipertua / Setiausaha 03-33727393 / 03-33755555 (Samb.1501) 03-33720344 /03-33716535 elya@mpklang.gov.my
Zaireen Nur binti Ariffin Pembantu Tadbir Khas kepada TYDP Samb. 1603
Norhashimah binti Md Ariff Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 norhashimah.ariff@mpklang.gov.my
Intan Wazleena binti Ab. Wahab Setiausaha Pejabat Kanan Samb. 1610/1611 wazleena.wahab@mpklang.gov.my
Siti Hawa binti Zakaria Setiausaha Pejabat Samb. 1610/1611 hawa.zakaria@mpklang.gov.my
Jabatan Kewangan
Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Zate Aziana binti Abdul Rahman Pengarah Kewangan 03-3375 5555 (Samb. 2402) 03-33716645 zate.rahman@mpklang.gov.my
Salbieyana Akmal binti Ajlan Pembantu Tadbir kepada Pengarah Samb. 2411 salbieyana.akmal@mpklang.gov.my
Mohd Fairus bin Ali Penolong Pengarah Kewangan Samb. 2502 fairus.ali@mpklang.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 9 Ogos 2022 - 4:28pm