MENU

Pejabat Yang Dipertua
 
YBrs. TPr. Puan Hajah Noraini binti Roslan

Yang Dipertua
Majlis Perbandaran Klang

ydp.noraini@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3371 5882
No. Faks : 03-3371 6535

Pejabat Setiausaha

Puan Elya Marini binti Darmin

Setiausaha
Majlis Perbandaran Klang
elya@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3372 7393
No. Faks : 03-3371 6535

Jabatan Khidmat Pengurusan

Sr. Long Shalawati binti Mohd Sahit

Pengarah
shalawati.sahit@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. :1502
No. Faks : 03-3372 0344

Jabatan Kewangan

Puan Zate Aziana binti Abdul  Rahman

Pengarah
zate.rahman@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 2401
No. Faks : 03-3371 6645

Jabatan Kejuruteraan

Encik Zamri bin Othman

Pengarah
zamri.othman@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. 3201
No. Faks : 03-3373 6253

 

Jabatan Perancang Bandar Dan Desa

TPr. Hjh. Yusrina binti Mohamad Yusof

Timbalan Pengarah
yusrina.yusof@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7840
No. Faks : 03-3371 0690

Jabatan Bangunan

Encik  Ahmad Khairi bin Md Yusof

Pengarah
khairi.yusof@mpklang.gov.my 
No. Tel : 03-3375 7801
No. Faks : 03-3371 0685

Jabatan Penilaian

Sr. Hazliza binti Md Salleh

Pengarah
hazliza.salleh@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 5101
No. Faks : 03-3371 9418

Jabatan Pengurusan Harta

Cik Haslinda binti Mohd Rantam

Pengarah
haslinda.rantam@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7908
No. Faks : -

 

Jabatan Undang-Undang

Puan Zulina binti Yahya

Pengarah
zulina.yahya@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8025
No. Faks : 03-3370 1059

Jabatan Kemasyarakatan

Puan Normah binti Zainul
Abideen @ Zainol 

Pengarah
normah.abideen@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 4114
No. Faks : 03-3373 0875

Jabatan Kesihatan

Encik Azmi bin Muji

Pengarah
azmi.muji@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 7301
No. Faks : 03-3373 5634

Jabatan Penguatkuasa

Encik Shahrul Hazri bin Abd Majid

Timbalan Pengarah
hazri.majid@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3374 8845
Samb. : 116
No. Faks : 03-3373 2169

Jabatan Pelesenan

Y.Bhg. Datin Fadzilah binti Abdul Aziz

Pengarah
fadzilah.aziz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 6301
No. Faks : 03-3372 4591

Jabatan Pengurusan Pasar & Penjaja

Encik Azhar bin Samsudin

Pengarah
azhar.samsudin@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8020
No. Faks : 03-3374 8459

Jabatan Taman dan Rekreasi

Encik Dawari bin Daud

Pengarah
dawari.daud@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3371 0701
No. Faks : 03-3371 0702

Jabatan Komunikasi Korporat

Puan Norfiza binti Mahfiz

Pengarah
norfiza.mahfiz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1236
No. Faks : 03-3371 4644
 

Jabatan Teknologi Maklumat

Puan Nor Hasyimah binti Tamziz

Pengarah
norhasyimah.tamziz@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 1101
No. Faks : 03-3373 1909

Jabatan Perkhidmatan Persekitaran

Encik Zaireezal bin Ahmad Zainuddin

Pengarah
zaireezal.zainuddin@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3372 4820
Samb. : 102
No. Faks : 03-3373 7071

Jabatan Pusat Setempat

Puan Maizura binti Madzalan

Pengarah
maizura.madzalan@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7872
No. Faks : 03-3371 0695

 

Jabatan Pesuruhjaya Bangunan

Sr. Mohd Hisham Zuraidi bin Jusoh

Pengarah
hisham.jusoh@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 7925
No. Faks : 03-3370 1263

Bahagian Audit Dalam

Puan Suziana binti Fiee

Ketua Audit Dalam
suziana.fiee@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8049
No. Faks : 03-3370 1489

Bahagian Ukur Bahan

Puan Nurul Huda binti Bahrom

Ketua Bahagian Ukur Bahan
nurulhuda.bahrom@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 8010
No. Faks : 03-3373 1960

Unit Penyampaian Perkhidmatan (SDU)​

Encik Andry Arman bin Masrom

Ketua Unit SDU
andry.masrom@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 2614
No. Faks : 03-3371 6535

Unit Integriti

Cik Siti Samiha binti Samion

Ketua Unit Integriti
samiha.samion@mpklang.gov.my
No. Tel : 03-3375 5555
Samb. : 3208
No. Faks : 03-3371 6535

<--pagebreak--><--pagebreak-->

Kemaskini Terakhir: Selasa, 9 Ogos 2022 - 4:28pm